Luxe toiletzitting uit de Bébé Jou toilet serie GROW. Zijdezacht oppervlak voor veel comfort en antisliprand. Modern en zeer aantrekkelijk verkrijgbaar in 8 kleuren.
| Product breedte | 31 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 9.6 cm |
| Product lengte | 38.4 cm |
| Verpakking breedte | 327 mm |
| Verpakking hoogte | 91 mm |
| Verpakking lengte | 338 mm |
| Verpakkingsgewicht | 227 g |
| EAN | 8714929007539 |
|---|
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 30 kg |
| Met standaard | |
| Type badje | Normaal badje |