Luxe toiletzitting uit de Bébé Jou toilet serie GROW. Zijdezacht oppervlak voor veel comfort en antisliprand. Modern en zeer aantrekkelijk. Verkrijgbaar in 8 kleuren en 7 dessins.
| Product breedte | 31 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 7.1 cm |
| Product lengte | 38.6 cm |
| Verpakking breedte | 328 mm |
| Verpakking hoogte | 98 mm |
| Verpakking lengte | 339 mm |
| Verpakkingsgewicht | 224 g |
| EAN | 8714929009731 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x Toiletverkleiner GROW. |
| Kleur | Light Oat met print |
|---|---|
| Materiaal | rPP (recycled polypropyleen) |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 30 kg |
| Met standaard | |
| Type badje | Normaal badje |