Deze luxe toiletverkleiner van het merk Bébé-Jou helpt je kindje met zindelijk worden. De gewone toiletbril is vaak nog te groot en met deze toiletverkleiner wordt het een feest om naar de "grote mensen wc" te gaan.
De Grow toiletverkleiner heeft een zacht oppervlak voor veel comfort. Dankzij de antisliprand is deze toiletverkleiner stabiel in te stellen op ieder toilet.
Deze toiletverkleiner is geschikt voor een belasting tot 30 kg.
| Product breedte | 31 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 9.6 cm |
| Product lengte | 38.4 cm |
| Verpakking breedte | 308 mm |
| Verpakking hoogte | 95 mm |
| Verpakking lengte | 407 mm |
| Verpakkingsgewicht | 173 g |
| EAN | 8714929007515 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x Toiletverkleiner GROW. |
| Kleur | taupe |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 30 kg |
| Met standaard | |
| Type badje | Normaal badje |