Alle begin is moeilijk! Maar met de Keeeper toilettrainer wordt het toiletbezoek van je kleine een eitje...
Dankzij de rubber anti-slip oppervlakken rondom, kan de toilettrainer niet meer heen en weer schuiven op het toilet. Hij blijft dus stevig op zijn plek en is daardoor veilig in gebruik!
Eigenschappen:
Keeeper Toilettrainer - Wit
| Product breedte | 30 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 250 g |
| Product hoogte | 14 cm |
| Product lengte | 40 cm |
| Verpakking breedte | 40 cm |
| Verpakking hoogte | 15 cm |
| Verpakking lengte | 50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 350 g |
| EAN | 3616740884700 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 121545 |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | geen |
| Verpakkingsinhoud | 1 toiletverkleiner |
| Kleur | Wit, grijs |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Afklikbare zitting | |
|---|---|
| Inclusief trap | |
| Met verkleiner | |
| Montage | Opbouw |
| Soft-close | |
| Toiletvorm | Standaard vorm |
| Universeel toepasbaar |