De Keeeper Peppa Pig is een vrolijke toilettrainer met een afbeelding van Peppa Pig. Dankzij de rubber anti slip oppervlakken is de toiletverkleiner veilig voor je kind. De toilettrainer kan namelijk niet meer heen en weer schuiven op het toilet. De nieuwe technologie van overprint (IML) voorkomt dat de Peppa Pig afbeelding vervaagt of loslaat.
Eigenschappen:
| Product breedte | 30 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 200 kg |
| Product hoogte | 15 cm |
| Product lengte | 40 cm |
| Verpakking breedte | 298 mm |
| Verpakking hoogte | 142 mm |
| Verpakking lengte | 402 mm |
| Verpakkingsgewicht | 271 g |
| EAN | 4052396080551 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1081951919400 |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | nvt |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks Keeeper toilettrainer |
| Kleur | Wit, blauwgrijs |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | keeeper |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Afklikbare zitting | |
|---|---|
| Inclusief trap | |
| Met verkleiner | |
| Montage | Opbouw |
| Soft-close | |
| Toiletvorm | Standaard vorm |
| Universeel toepasbaar |