Keeeper wc-brilverkleiner Farm nordic green
Keeeper Toilettrainer Met deze vrolijke toilettrainer met funny farm figuren wordt naar het toilet gaan wel heel leuk. Deze Toilettrainer is verkrijgbaar in verschillende kleuren. Dankzij de rubberen strips aan de randen kan de toilettrainer niet heen en weer schuiven op het toilet. Deze maakt hem heel veilig voor uw kind. De nieuwe technologie van printen (IML) voorkomt dat de afbeelding vervaagt of loslaat.
| Product breedte | 400 mm |
|---|---|
| Product gewicht | 295 g |
| Product hoogte | 150 mm |
| Product lengte | 300 mm |
| Verpakking breedte | 302 mm |
| Verpakking hoogte | 145 mm |
| Verpakking lengte | 400 mm |
| Verpakkingsgewicht | 261 g |
| EAN | 4052396083255 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 08325 |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | nvt |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks Keeeper toilettrainer |
| Kleur | Funny Farm - nordic green |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Fabrikant Naam | Keeeper |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Afklikbare zitting | |
|---|---|
| Inclusief trap | |
| Met verkleiner | |
| Montage | Opbouw |
| Soft-close | |
| Toiletvorm | Standaard vorm |
| Universeel toepasbaar |