De toiletverkleiner van het merk LUMA babycare uit de serie Olive Green helpt je kindje te wennen aan het 'grote toilet' en geeft je peuter zelfvertrouwen. De toiletverkleiner is voorzien van een antislip rand en eenvoudig op ieder toilet te plaatsen.
| Product breedte | 29 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 7 cm |
| Product lengte | 33.5 cm |
| Verpakking breedte | 187 mm |
| Verpakking hoogte | 74 mm |
| Verpakking lengte | 278 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1507 g |
| EAN | 8714929006235 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x toilerverkleiner in de kleur olijf groen. |
| Kleur | groen |
|---|---|
| Materiaal | Bio plastic |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 20 kg |
| Met standaard | |
| Type badje | Normaal badje |