De toiletverkleiner van het Nederlandse merk LUMA babycare helpt je kindje te wennen aan het 'grote toilet' en geeft je peuter zelfvertrouwen. De toiletverkleiner is voorzien van een antislip rand en eenvoudig op ieder toilet te plaatsen. De toiletverkleiner is verkrijgbaar in verschillende kleurcombinaties en onderdeel van een complete serie toiletartikelen.
| Product breedte | 29 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 7 cm |
| Product lengte | 33.5 cm |
| Verpakking breedte | 288 mm |
| Verpakking hoogte | 78 mm |
| Verpakking lengte | 327 mm |
| Verpakkingsgewicht | 148 g |
| EAN | 8714929010843 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x Toiletverkleiner van Luma in de kleur Almond Wit |
| Kleur | Almond Wit |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 20 kg |
| Met standaard | |
| Type badje | Normaal badje |