| Product breedte | 29 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.19 kg |
| Product hoogte | 7 cm |
| Product lengte | 33.5 cm |
| Verpakking breedte | 284 mm |
| Verpakking hoogte | 83 mm |
| Verpakking lengte | 328 mm |
| Verpakkingsgewicht | 195 g |
| EAN | 8714929137014 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L03701 |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Verpakkingsinhoud | Toiletverkleiner |
| Kleur | Snow White |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Afklikbare zitting | |
|---|---|
| Inclusief trap | |
| Maximale hartafstand toiletbril | 10 mm |
| Met verkleiner | |
| Minimale hartafstand toiletbril | 1 mm |
| Montage | Opbouw |
| Soft-close | |
| Toiletvorm | Standaard vorm |
| Universeel toepasbaar |