| Product breedte | 29 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 7 cm |
| Product lengte | 33.5 cm |
| Verpakking breedte | 282 mm |
| Verpakking hoogte | 327 mm |
| Verpakking lengte | 80 mm |
| Verpakkingsgewicht | 196 g |
| EAN | 8714929137519 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Verpakkingsinhoud | Toiletverkleiner |
| Kleur | Light Grey |
|---|---|
| Materiaal | Siliconen |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Afklikbare zitting | |
|---|---|
| Inclusief trap | |
| Maximale hartafstand toiletbril | 10 mm |
| Met verkleiner | |
| Minimale hartafstand toiletbril | 1 mm |
| Montage | Opbouw |
| Soft-close | |
| Universeel toepasbaar |