De toiletverkleiner van het Nederlandse merk LUMA babycare helpt je kindje te wennen aan het 'grote toilet' en geeft je peuter zelfvertrouwen. De toiletverkleiner is voorzien van een antislip rand en eenvoudig op ieder toilet te plaatsen. De toiletverkleiner is verkrijgbaar in verschillende kleurcombinaties en onderdeel van een complete serie toiletartikelen.
| Product breedte | 29 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 7 cm |
| Product lengte | 33.5 cm |
| Verpakking breedte | 299 mm |
| Verpakking hoogte | 278 mm |
| Verpakking lengte | 414 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2302 g |
| EAN | 8714929013370 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x toiletverkleiner van LUMA in de kleur Almond. |
| Kleur | Almond |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 20 kg |
| Met standaard | |
| Type badje | Normaal badje |