Deze toiletverkleiner van Bebe-Jou helpt je kindje met zindelijk worden. De toiletbril is vaak nog te groot, maar met deze vrolijke toiletverkleiner wordt het feestje voor je kleintje om naar de grote mensen wc te gaan. De toilletbril is grijs en heeft een plaatje van Ollie de olifant op de voorkant staan.
De toiletverkleiner is gemakkelijk op de toiletbril vast te zetten en staat stabiel op ieder toilet.
Eigenschappen:
| Product breedte | 30.5 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 126 g |
| Product hoogte | 8.5 cm |
| Product lengte | 36.5 cm |
| Verpakking breedte | 300 mm |
| Verpakking hoogte | 123 mm |
| Verpakking lengte | 335 mm |
| Verpakkingsgewicht | 477 g |
| EAN | 8714929238186 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 06038-118 |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Verpakkingsinhoud | Toiletverkleiner |
| Kleur | Ollie |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Afklikbare zitting | |
|---|---|
| Inclusief trap | |
| Maximale hartafstand toiletbril | 1 mm |
| Met verkleiner | |
| Minimale hartafstand toiletbril | 1 mm |
| Montage | Opbouw |
| Soft-close | |
| Toiletvorm | Standaard vorm |
| Universeel toepasbaar |