| Product breedte | 30.5 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 8.5 cm |
| Product lengte | 36.5 cm |
| Verpakking breedte | 301 mm |
| Verpakking hoogte | 105 mm |
| Verpakking lengte | 358 mm |
| Verpakkingsgewicht | 219 g |
| EAN | 8714929238032 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 06038-103 |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Verpakkingsinhoud | Toiletverkleiner |
| Kleur | Hello Little One |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Afklikbare zitting | |
|---|---|
| Inclusief trap | |
| Maximale hartafstand toiletbril | 1 mm |
| Met verkleiner | |
| Minimale hartafstand toiletbril | 1 mm |
| Montage | Opbouw |
| Soft-close | |
| Universeel toepasbaar |