De bébé-jou toiletverkleiner helpt je kindje met zindelijk worden. De toiletbril is vaak nog te groot, maar met behulp van deze verkleiner is dat probleem opgelost. Je plaatst de toiletverkleiner op de toiletbril en met behulp van de bijgeleverde witte stiften zet je de toiletverkleiner vast. Eenvoudig en stabiel in te stellen op ieder toilet en geschikt voor een belasting tot 25 kg.
| Product breedte | 31 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 11 cm |
| Product lengte | 33.5 cm |
| Verpakking breedte | 308 mm |
| Verpakking hoogte | 113 mm |
| Verpakking lengte | 326 mm |
| Verpakkingsgewicht | 306 g |
| EAN | 8714929011932 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x toiletverkleiner de Luxe uit de bébé-jou collectie in de kleur Mocha Mousse |
| Kleur | Mocha Mousse |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 25 kg |
| Met standaard |