Luxe toiletzitting uit de Bébé Jou toilet serie GROW. Zijdezacht oppervlak voor veel comfort en antisliprand. Modern en zeer aantrekkelijk. Verkrijgbaar in meerdere kleuren en dessins.
| Product breedte | 31 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 10.3 cm |
| Product lengte | 39 cm |
| Verpakking breedte | 321 mm |
| Verpakking hoogte | 98 mm |
| Verpakking lengte | 340 mm |
| Verpakkingsgewicht | 180 g |
| EAN | 8714929012625 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x toiletverkleiner uit de GROW-serie in de kleur Dear Goose. |
| Kleur | Dear Goose |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 30 kg |
| Met standaard | |
| Type badje | Normaal badje |