| Product breedte | 40 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 295 g |
| Product hoogte | 15 cm |
| Product lengte | 30 cm |
| Verpakking breedte | 297 mm |
| Verpakking hoogte | 141 mm |
| Verpakking lengte | 400 mm |
| Verpakkingsgewicht | 265 g |
| EAN | 3110141866001 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1866 |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | nvt |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks Keeeper toilettrainer |
| Kleur | Frozen - wit |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | keeeper |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Afklikbare zitting | |
|---|---|
| Inclusief trap | |
| Met verkleiner | |
| Montage | Opbouw |
| Soft-close | |
| Toiletvorm | Standaard vorm |
| Universeel toepasbaar |