De Baby's Only Kap Maxi-Cosi 0+ Classic blush geeft je autostoeltje een stijlvolle, modieuze look. Deze prachtige kap voor de Maxi-Cosi is heel mooi als set, samen met de Maxi-Cosi hoes en voetenzak uit de Classic-lijn. De Maxi-Cosi kap filtert de sterke zon maar is geen volwaardige zonnekap. Het gebreide materiaal laat namelijk zonlicht door en beschermt dus maar gedeeltelijk. De kap is geschikt voor alle Maxi-Cosi autostoeltjes Groep 0, voor kinderen van 0-13 kg of tot een leeftijd van +/-12 maanden. Aan de bovenkant is een opening ingebreid waardoor je het hengsel van de Maxi-Cosi stevig kunt beetpakken. Deze luxe, gebreide kap is naast blush verkrijgbaar in diverse andere kleuren.
| Verpakking breedte | 15.20 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 5.30 cm |
| Verpakking lengte | 27.60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.265 kg |
| EAN | 8719497045082 |
|---|
| Kleur | Blush |
|---|
| Materiaal vulling | Katoen, Acryl |
|---|
| Pasklaar | |
|---|---|
| Type bevestiging | Elastiek |
| Materiaal buitenkant | Katoen, Acryl |
|---|