De Baby's Only Kap Maxi-Cosi 0+ Classic poederblauw geeft je autostoeltje een stijlvolle, modieuze look. Deze prachtige kap voor de Maxi-Cosi is heel mooi als set, samen met de Maxi-Cosi hoes en voetenzak uit de Classic-lijn. De Maxi-Cosi kap filtert de sterke zon maar is geen volwaardige zonnekap. Het gebreide materiaal laat namelijk zonlicht door en beschermt dus maar gedeeltelijk. De kap is geschikt voor alle Maxi-Cosi autostoeltjes Groep 0, voor kinderen van 0-13 kg of tot een leeftijd van +/-12 maanden. Aan de bovenkant is een opening ingebreid waardoor je het hengsel van de Maxi-Cosi stevig kunt beetpakken. Deze luxe, gebreide kap is naast poederblauw verkrijgbaar in diverse andere kleuren.
| Verpakking breedte | 240 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 40 mm |
| Verpakking lengte | 350 mm |
| Verpakkingsgewicht | 249 g |
| EAN | 8719075025741 |
|---|
| Kleur | Poederblauw |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Materiaal vulling | Katoen, Acryl |
|---|
| Pasklaar | |
|---|---|
| Type bevestiging | Elastiek |
| Materiaal buitenkant | Katoen, Acryl |
|---|