Geef je commode een make-over met het Baby’s Only aankleedkussenhoes Sense in de kleur peach. De gebreide producten uit de Sense-lijn hebben een typerend rib corduroy wat zorgt voor een trendy retro uitstraling. Tijdens het afdrogen, aankleden en verschonen zal je baby genieten van de comfortabele en zachte stof. De aankleedkussenhoes heeft een afmeting van 45x70 cm. Deze prachtige aankleedkussenhoes is wasbaar, kleurecht en vormvast en beschikbaar in diverse andere kleuren.
| Product breedte | 70 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 8 cm |
| Product lengte | 45 cm |
| Verpakking breedte | 27 cm |
| Verpakking hoogte | 3 cm |
| Verpakking lengte | 34 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.35 kg |
| EAN | 8721052100228 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Baby's Only Aankleedkussenhoes Sense peach - 45x70 |
| Kleur | Peach |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|
| Patroon | Effen |
|---|---|
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma, Niet bleken, Drogen op lage temperatuur, Niet strijken |