| Product breedte | 12 cm |
|---|---|
| Verpakkingsgewicht | 25 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8720701200845 |
| Verpakkingsinhoud | 1 zonnebril |
| Pasvorm | Normaal |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Lenshoogte | 50 mm |
|---|---|
| Materiaal lenzen | Kunststof |
| Materiaal montuur | Kunststof |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
|---|---|
| CE UV-beschermingswaarde | 3 |
| Inclusief brillenkoker | |
| Lensbreedte | 50 mm |
| Montuur grootte | Groot montuur |
| Montuurtype | Volledig omrand |
| Montuurvorm | Rond |
| Neusbrug | 10 mm |
| Pootlengte | 128 mm |
| Type zonnebril | Modieuze zonnebril |
| UV400 label |
| Brilopties | Opklapbaar |
|---|---|
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur frame | Paars |
| Kleur lenzen | Goudkleurig |
| Spiegelend |