Babyzonnebril Beige/Zandkleur met hoofdband 0mnd-12mnd - 100% UV cat 3
Deze stijlvolle en modieuze zonnebrillen voor kinderen zijn van hoge kwaliteit en bieden 100% bescherming met een UV klasse 3 (UV 400).
| Product breedte | 10 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 60 g |
| Verpakking breedte | 4 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 12 cm |
| Verpakkingsgewicht | 60 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8713228873166 |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk |
| Pasvorm | Normaal |
|---|
| Lenshoogte | 30 mm |
|---|---|
| Materiaal lenzen | Kunststof |
| Materiaal montuur | Kunststof |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
|---|---|
| CE UV-beschermingswaarde | 3 |
| Inclusief brillenkoker | |
| Lensbreedte | 35 mm |
| Lijn | babyzonnebril met hoofdband |
| Montuur grootte | Klein montuur |
| Montuurtype | Volledig omrand |
| Montuurvorm | Rond |
| Neusbrug | 8 mm |
| Pootlengte | 100 mm |
| Type zonnebril | Modieuze zonnebril |
| UV400 label |
| Brilopties | Geen opties |
|---|---|
| Doelgroep | Baby |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur frame | Bruin |
| Kleur lenzen | Zwart |
| Model | Babyzonnebril - Beige/Zandkleur met rubber hoofdband aan voet 0mnd-12mnd - 100% UV cat 3 |
| Spiegelend |