Dit Babyauto Signa stoeltje is een zeer luxe autostoeltje dat van alle gemakken voorzien is! Het houdt je kind veilig en comfortabel. De capaciteit is 18 kg (40 tot 105 cm), tot het kind 4 jaar oud is.
Tot 76 cm kan het autostoeltje achterwaarts worden geïnstalleerd met Isofix en van 76 - 105 cm kan het autostoeltje eenvoudig voorwaarts geïnstalleerd worden. Dit Signa autostoeltje voldoet aan de I-Size (R129/01) regelgeving waardoor je er zeker van kan zijn dat het product veilig is. Daarnaast worden kinderen in I-Size autostoeltjes langer achterwaarts vervoerd, waardoor je kleintje beter beschermd is bij frontale en zijdelingse aanrijdingen. Het autostoeltje beschikt ook over Side Protection voor nog betere bescherming bij een zijdelingse aanrijding.
Dankzij Signa's 360° draaibare stoel is het plaatsen en verwijderen van je kind uit het autostoeltje en het kiezen van de rijposities eenvoudig. Daarnaast heeft het Signa autostoeltje van Babyauto een geïntegreerde basis met steunpoot en Isofix-bevestiging, waardoor de installatie snel en eenvoudig is. De steunpoot is eenvoudig op de juiste hoogte in te stellen. Het zitje groeit met je kindje mee, aangezien de rugleuning en hoofdsteun verstelbaar zijn. De levering bevat een zitinzetstuk voor de allerkleinsten.
| Product breedte | 71 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 17.45 kg |
| Product hoogte | 46 cm |
| Product lengte | 55 cm |
| Verpakking breedte | 40 cm |
| Verpakking hoogte | 63 cm |
| Verpakking lengte | 72 cm |
| Verpakkingsgewicht | 25 kg |
| EAN | 8435593700785 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | On-site repair, Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | geen |
| Verpakkingsinhoud | 1 x |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | Signa Zwart |
| Materiaal | 100% polyester |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Introductie | 2023 |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
| ECE keurmerk | Zichtbaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 18 kg |
| Score ANWB test | Geen ANWB-score |
| Type autostoel | i-Size |
| Type ECE Label | I-Size/R129 |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 0+-1 - 2 -3 |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Isofix |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Inclusief autostoel base | |
| Kijkrichting kind | Voorwaarts, Achterwaarts |
| Maximum lengte kind | 105 cm |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Minimum lengte kind | 76 cm |