Torna is het iSize-autostoeltje dat je baby begeleidt vanaf de geboorte tot 12 jaar. Comfortabel voor je baby en ook voor jou dankzij het rotatiesysteem, waardoor je het zitje naar de deur kunt draaien en je kleintje gemakkelijker en comfortabeler kunt plaatsen.
Rotatiesysteem
Hiermee kunt u het zitje zo positioneren dat u gemakkelijk bij de baby kunt. Vervolgens kunt u hem draaien en achteruit of vooruit kijkend reizen.
Top Tether-systeem
Een voorziening die voorkomt dat de stoel bij een botsing naar voren kantelt.
Achterwaarts gericht
Het isize autostoeltje is ontworpen om de baby naar achteren gericht te dragen tot 87 cm en, indien nodig, naar voren gericht vanaf 76 cm.
De voordelen van het ISOFIX-systeem
Het ISOFIX-systeem, dat in sommige voertuigen is ingebouwd, vereenvoudigt de installatie van stoelen (groepen 0+ en 1) aanzienlijk. Dankzij deze technologie wordt het gebruik van veiligheidsgordels voor verankering vermeden en wordt het risico op onjuiste montage verkleind, wat de veiligheid vergroot.
Anti-tip- en anti-rotatiesystemen
Het ISOFIX-systeem is onlangs verbeterd dankzij nieuwe ontwikkelingen op het gebied van anti-roll en anti-rotatie. De Top Tether-technologie, aanwezig in sommige van onze modellen, is dus zeer effectief gebleken in het voorkomen dat de stoel naar voren kantelt bij een botsing.
Over het algemeen wordt dit systeem verkozen boven andere, zoals de steunpoot, die beperkt is als onze auto opbergvakken op de vloer heeft die stevige steun van deze steun verhinderen.
De veiligste plaatsen om een kinderzitje te installeren zijn altijd de achterste en centrale plaatsen. Om deze reden is het raadzaam om, als uw auto meer dan twee rijen stoelen heeft, de stoel in de middelste rij te plaatsen om het risico op botsingen aan beide kanten van de auto te verkleinen.
De optimale aanpassing van de hoogte van het harnas garandeert een correcte installatie van het kind in het zitje. Het moet zo worden afgesteld dat het zittuig zich op of iets boven de schouders van het kind bevindt, nooit achter de rug of op oorhoogte.
Afneembare bekleding.
Machinewas koud (30ºC).
Luchtdrogend.
Gebruik geen bleekmiddel.
Stomerij met elk oplosmiddel behalve trichloorethyleen.
Niet strijken of in de droger doen.
| Product breedte | 49 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 9.8 kg |
| Product hoogte | 65 cm |
| Product lengte | 54 cm |
| Verpakking breedte | 55 cm |
| Verpakking hoogte | 47 cm |
| Verpakking lengte | 69 cm |
| Verpakkingsgewicht | 13.74 kg |
| EAN | 8435593703212 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | On-site repair |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | geen |
| Verpakkingsinhoud | 1x Babyauto Rodia Plus Autostoel 1x Montagemateriaal 1x Handleiding |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | grijs |
| Materiaal | 100% polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Introductie | 2023 |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
| ECE keurmerk | Zichtbaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 36 kg |
| Score ANWB test | Geen ANWB-score |
| Type autostoel | i-Size |
| Type ECE Label | I-Size/R129 |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 0+ |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Autogordel, Isofix |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Inclusief autostoel base | |
| Kijkrichting kind | Achterwaarts, Voorwaarts |
| Maximum lengte kind | 150 cm |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Minimum lengte kind | 40 cm |