De Babyauto Valora autostoel biedt comfort en veiligheid voor kinderen van 0 tot 12 jaar (0 tot 36 kg). Met zijn gebruiksvriendelijke ontwerp en hoogwaardige materialen zorgt deze autostoel voor een veilige en comfortabele reis voor uw kind.
De Babyauto Valora voldoet aan de nieuwste Europese veiligheidsnorm I-Size (R129), die zorgt voor nog betere bescherming van uw kind bij een aanrijding. Deze autostoel is uitgebreid getest en biedt optimale veiligheid dankzij de verstelbare hoofdsteun en zijdelingse bescherming.
De autostoel is voorzien van zachte bekleding en een verstelbare hoofdsteun en rugleuning, zodat uw kind altijd comfortabel zit, zelfs tijdens lange ritten.
De Babyauto Valora autostoel is eenvoudig te installeren met behulp van de 3-punts autogordel. De bekleding van de autostoel is afneembaar en wasbaar, zodat deze altijd schoon en fris blijft.
BabyAuto is al 25 jaar gespecialiseerd in autostoeltjes voor baby’s en kinderen met als doel om reizen steeds veiliger en comfortabeler te maken voor de kleintjes. BabyAuto voldoet aan de nieuwste veiligheidsnormen waaronder iSize. Met een autostoel of zitverhoger van BabyAuto is veiligheid gegarandeerd!
| Product gewicht | 5 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 45 cm |
| Verpakking hoogte | 70 cm |
| Verpakking lengte | 55 cm |
| Verpakkingsgewicht | 8 kg |
| EAN | 8435593703670 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | On-site repair |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | geen |
| Verpakkingsinhoud | 1x Babyauto Rodia Plus Autostoel 1x Montagemateriaal 1x Handleiding |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | Valora |
| Materiaal | 100% polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Introductie | 2023 |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
| ECE keurmerk | Zichtbaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 36 kg |
| Score ANWB test | Geen ANWB-score |
| Type autostoel | i-Size |
| Type ECE Label | I-Size/R129 |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 0+ |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Autogordel, Isofix |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Inclusief autostoel base | |
| Kijkrichting kind | Achterwaarts, Voorwaarts |
| Maximum lengte kind | 150 cm |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Minimum lengte kind | 40 cm |