Torna het iSize-autostoeltje dat je baby begeleidt vanaf de geboorte tot 12 jaar. Comfortabel voor je baby en ook voor jou dankzij het rotatiesysteem, waardoor je het zitje naar de deur kunt draaien en je kleintje gemakkelijker en comfortabeler kunt plaatsen.
Rotatiesysteem
Hiermee kunt u het zitje zo positioneren dat u gemakkelijk bij de baby kunt. Vervolgens kunt u hem draaien en achteruit of vooruit kijkend reizen.
Top Tether-systeem
Een voorziening die voorkomt dat de stoel bij een botsing naar voren kantelt.
Het Gyro iSize-autostoeltje past zich aan naarmate het kind groeit, waardoor het comfort en de veiligheid behouden blijven.
Deze stoel heeft aan beide zijden een systeem dat bij een zijdelingse botsing een deel van de impact absorbeert.
Afneembare bekleding.
Machinewas koud (30ºC).
Luchtdrogend.
Gebruik geen bleekmiddel.
Niet strijken of in de droger doen.
| Product breedte | 49 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 9.8 kg |
| Product hoogte | 65 cm |
| Product lengte | 54 cm |
| Verpakking breedte | 55 cm |
| Verpakking hoogte | 47 cm |
| Verpakking lengte | 70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 13.62 kg |
| EAN | 8435593703205 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | On-site repair |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | geen |
| Verpakkingsinhoud | 1x Babyauto Rodia Plus Autostoel 1x Montagemateriaal 1x Handleiding |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | zwart |
| Materiaal | 100% polyester |
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Introductie | 2023 |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
| ECE keurmerk | Zichtbaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 36 kg |
| Score ANWB test | Geen ANWB-score |
| Type autostoel | i-Size |
| Type ECE Label | I-Size/R129 |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 0+ |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Isofix |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Inclusief autostoel base | |
| Kijkrichting kind | Achterwaarts, Voorwaarts |
| Maximum lengte kind | 0 cm |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Minimum lengte kind | 0 cm |