De Babyauto isofix autostoel maakt in- en uitstappen wel erg makkelijk. Het stoeltje kan namelijk 360° draaien! Met de Babyauto Sving autostoel vervoer je je kleintje jarenlang veilig in de auto! De autostoel is een 0-1-2-3 autostoel, wat wil zeggen dat je hem kunt gebruiken van 0 tot 36 kg. Dat is tot maar liefst 12 jaar!
De rugleuning van de autostoel is verstelbaar in 4 standen, van zit- tot ligstand. Zo kan je kleintje onderweg fijn een dutje doen. Daarnaast groeit de stoel met je kleintje mee. De hoofdsteun is namelijk verstelbaar in 8 posities en je kunt het zachte verkleinkussen eruit halen wanneer je kindje groot genoeg is.
Daarnaast is de autostoel zeer veilig. De vijfpunts gordel zorgt ervoor dat je kindje goed vast zit en heeft een zachte padding zodat hij niet snijdt. De autostoel is voorzien van Side Protection System voor extra bescherming tijdens een zijwaartse botsing.
Doordat de autostoel in groep 0, 1, 2 en 3 te gebruiken is, wordt de autostoel op verschillende manieren bevestigd en je kindje op verschillende manieren vastgemaakt:
Groep 0 (0-13 kg): De autostoel wordt achterstevoren op het isofix systeem bevestigd door middel van de 360 graden functie. De stoel wordt daarna in de auto geplaatst en vast gemaakt met de top tether (kan ook vastgezet worden met de autogordel). Je kunt je kindje vast maken met de vijfpunts autostoel gordel.
Groep 1 (9-18 kg): In deze groep wordt de autostoel voorwaarts geplaatst. Je kunt de autostoel bevestigen met het isofix systeem en de top tether (of met autogordel als isofix niet mogelijk is). Je kunt je kindje vast maken d.m.v. de vijfpunts autostoel gordel.
Groep 2-3 (15-36 kg): De autostoel is op dezelfde manier bevestigd als bij
groep 1, alleen maak je je kindje nu vast met behulp van de autogordel, i.p.v. de vijfpunts gordel. Het verkleinkussen en de vijfpunts gordel zijn verwijderbaar waardoor de stoel perfect met je kindje meegroeit!
Kortom: een veilige, comfortabele en praktische autostoel die jarenlang gebruikt kan worden!
| Product breedte | 55 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 10.5 kg |
| Product hoogte | 49 cm |
| Product lengte | 64 cm |
| Verpakking breedte | 48 cm |
| Verpakking hoogte | 55 cm |
| Verpakking lengte | 69 cm |
| Verpakkingsgewicht | 11.04 kg |
| EAN | 8435593701232 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | On-site repair |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | geen |
| Verpakkingsinhoud | 1x Babyauto Rodia Plus Autostoel 1x Montagemateriaal 1x Handleiding |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | antraciet |
| Materiaal | 100% polyester |
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Introductie | 2023 |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 0 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
| Max. aanbevolen gewicht | 36 kg |
| Score ANWB test | Geen ANWB-score |
| Type autostoel | ECE-R44 |
| Type ECE Label | R44.04 |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 0+ |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Isofix |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Inclusief autostoel base | |
| Kijkrichting kind | Achterwaarts, Voorwaarts |
| Maximum lengte kind | 0 cm |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Minimum lengte kind | 0 cm |