BabyBjörn Cape voor de Draagzak: Perfekt als je de draagzak wilt gebruiken terwijl het buiten koud en nat is en waait. De stof is waterafwijzend en voorzien van een windbreker. De zachte binnenstof houd je kindje warm op koude dagen. Je kunt de cape gebruiken als je kindje naar buiten gericht en naar jou toe gericht gedragen wordt.
MATERIAAL
100% polyester
WASINSTRUCTIES
In de machine op 40C met gelijkwaardige kleuren. We adviseren een milieu vriendelijk wasmiddel te gebruiken, mild en vrij van bleekmiddel. Niet in de droger.
GETEST EN VEILIG
De gebruikte materialen zijn OEKO-TEX Standaard 100, Klasse 1 voor babyproducten goedgekeurd. Dit betekent dat ze vriendelijke zijn voor de huid van je baby en veilig om op te sabbelen.
| Verpakking breedte | 130 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 88 mm |
| Verpakking lengte | 305 mm |
| Verpakkingsgewicht | 370 g |
| EAN | 7317680281562 |
|---|
| Kleur | zwart |
|---|
| Fabrikant Naam | BabyBjorn |
|---|
| Taal handleiding | Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 12 kg |
|---|---|
| Type draagzak | Pasgeboren babydrager (3 kg-20 kg) |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 3.20 kg |
|---|---|
| Type buik of rugdrager | Buikdrager |