| Verpakking breedte | 240 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 90 mm |
| Verpakking lengte | 282 mm |
| Verpakkingsgewicht | 734 g |
| EAN | 5407005387887 |
|---|
| Kleur | zwart, wit |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 3 kg |
|---|---|
| Type buik of rugdrager | Buikdrager |
| Type draagdoek | Rekbare draagdoek |
|---|