De Babymoov Le Sancy Luierrugtas Smokey is een hippe en sportieve luiertas waarmee je van alle gemakken bent voorzien. De tas beschikt over één groot opbergvak, vakjes aan de zijkanten en aan de voorkant. Het ruime hoofdvak is voorzien van opbergvakjes en een handig verschoonmatje. Zo kan je je kindje eenvoudig verschonen onderweg. Dankzij de schouderbanden kan je de rugtas gemakkelijk mee dragen en heb je je handen vrij. Verder is de tas gemaakt van hoogwaardig materiaal en wordt geleverd inclusief kinderwagenhengsels.
| Verpakking breedte | 1.80 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 1.90 cm |
| Verpakking lengte | 0.90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.00 kg |
| EAN | 3661276162921 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Product ontworpen in samenwerking met onze community van ouders • Aanpasbare inhoud tussen 26 en 36 liter • Vak voor luiers en toebehoren aan de voorkant van de tas • Groot, gemakkelijk toegankelijk isotherm compartiment aan de achterkant van de tas • “Ouder” vak met ritssluiting in de tas • Talrijke opbergvakken in de tas (vakken met rits, een net en elastieken) • Elastieken voor veldfles of fles aan de zijkant van de tas • Brede opening met rits over de hele breedte • Comfort tijdens het dragen door het goed verdeelde gewicht en de verstelbare schouderbanden • Waterafstotende stof • Waterdicht, uitneembaar verschoonmatras • Badstof handdoek met borduursel • Systeem voor bevestiging aan een kinderwagen • Eenvoudig te openen vakje voor fopspenen • Sleutelhanger • Functionele etiketten |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | 100% polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Type luiertas | Rugzak |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |