Design, gebruiksgemak en veiligheid. Zo is het nieuwste bébé-jou babybad Sense voor jou en je kleintje ontwikkeld om samen een heerlijk ontspannen baddermoment te beleven. Een badstandaard en afvoerslang zijn los verkrijgbaar en zorgen voor het complete plaatje en comfort tijdens het badderen. Het babybad is in een breed kleurenscala beschikbaar; Wit, Ocean Green, Light Grey, Sky Green, Mellow Rose, Celestial Blue en Griffin Grey. Voor nog meer luxe is het bad verkrijgbaar in de “Edition” uitvoering waarbij een digitale thermometer module is ingebouwd. Naast de uni kleuren is het Sense bad ook beschikbaar in de dessins.
| Product breedte | 41.50 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 30.80 cm |
| Product lengte | 79.50 cm |
| Verpakking breedte | 45 cm |
| Verpakking hoogte | 30.80 cm |
| Verpakking lengte | 85 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.42 kg |
| EAN | 8714929011970 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Bad Sense Soft spring badstandaard niet inbegrepen. |
| Kleur | Mocha Mousse |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 2 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| eWaste | |
| Max. aanbevolen gewicht | 20 kg |
| Met standaard | |
| Type badje | Normaal badje |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 2 |
|---|---|
| Accu/batterij code | Geen batterij |