Universele parasol van het merk Safety 1st. De parasol past op elke kinderwagen dankzij de universele bevestiging.
| Product breedte | 80 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.3600 kg |
| Verpakkingsgewicht | 0.36 kg |
| EAN | 3661787099587 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Zonnescherm |
|---|---|
| Voor buggy of kinderwagen | Buggy en kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|