De Bamboom Babynest Co-sleeper Sand is multifunctioneel en is gemaakt van 100% natuurlijke producten. Verder zit het babynestje verpakt in een lichte rugzak waardoor je het babynestje makkelijk mee kan nemen. Het babynestje is voorzien van een 3D-mesh kant voor ultra ademend vermogen en een anti-plas kant. Daarnaast ligt het babynestje comfortabel en voelt heerlijk zacht aan. Het Bamboom babynest co-sleeper is verkrijgbaar in verschillende kleuren. Perfect te combineren met andere producten van het merk Bamboom. Let op: De babynestmatrassen moeten niet worden gebruikt als drager met de baby erin.
| Product breedte | 56 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 30 cm |
| Product lengte | 90 cm |
| Verpakking breedte | 40 cm |
| Verpakking hoogte | 40 cm |
| Verpakking lengte | 40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 200 g |
| Vorm | Ovaal |
|---|
| EAN | 8054117837815 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Schade door verkeerd gebruik of slijtage |
| Verpakkingsinhoud | nvt |
| Kleur | beige |
|---|---|
| Materiaal | Overig |
| Verrijdbaar |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Bodem in hoogte verstelbaar |
|---|
| Voorgemonteerd |
|---|
| Inclusief hemeltje | |
|---|---|
| Inclusief matras | |
| Type wieg | Wieg |
| Wasvoorschrift | Niet wassen |