Baninni Co-Sleeper Elia – Veilig & Comfortabel Slapen. Geef je baby een veilige en knusse slaapomgeving met de Baninni Co-Sleeper Elia.
Belangrijkste kenmerken:
De Baninni Co-Sleeper Elia is stijlvol, praktisch en comfortabel – perfect om je baby dichtbij te houden en nachtelijke voedingen te vergemakkelijken!
| Product breedte | 55 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 82 cm |
| Product lengte | 92 cm |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 8 kg |
| Vorm | Rond |
|---|
| EAN | 5404016487476 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | / |
| Verpakkingsinhoud | 1 co-sleeper |
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Verrijdbaar |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Bodem in hoogte verstelbaar |
|---|
| Breedte bijpassend matras | 49 cm |
|---|---|
| Voorgemonteerd |
| Inclusief hemeltje | |
|---|---|
| Inclusief matras | |
| Type wieg | Co-sleeper |
| Wasvoorschrift | Handwas |