| Product breedte | 55 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 82 cm |
| Product lengte | 92 cm |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 8 kg |
| Vorm | Rond |
|---|
| EAN | 5404016430830 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | / |
| Verpakkingsinhoud | 1 co-sleeper |
| Kleur | Licht grijs |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Verrijdbaar |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Bodem in hoogte verstelbaar |
|---|
| Breedte bijpassend matras | 49 cm |
|---|---|
| Voorgemonteerd |
| Inclusief hemeltje | |
|---|---|
| Inclusief matras | |
| Type wieg | Co-sleeper |
| Wasvoorschrift | Handwas |