Deze Bébé-Jou Celestial Blue inklapbare badstandaard is uitgerust met een speciaal 'CLICK systeem'. Met behulp van dit innovatieve systeem plaats je het Bébé-Jou babybad en thermobad heel eenvoudig, 'met 2 clicks' muurvast op de standaard.
Net zo gemakkelijk 'click' je de badjes weer los, door aan de onderzijde van de badstandaard het systeem in te knijpen. Wat ook handig is, de Bébé Bubble (bademmer) is ook geschikt voor deze badstandaard. Kortom je hebt maar één standaard nodig waarop je de bademmer, maar later ook het badje kan plaatsen!
Natuurlijk is een goede houding erg belangrijk tijdens het badderen en je wil ook graag alles bij de hand hebben. De badstandaard is daarom uitgerust met een handdoekenrek, en verkrijgbaar in twee verschillende hoogtes: 98 cm en 103 cm.
Eigenschappen:
Let op: Deze standaard kan ook veilig gecombineerd worden met de oude badjes zonder click-systeem, deze zal echter niet vastklikken.
| Verpakking breedte | 9 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 114.60 cm |
| Verpakking lengte | 61.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 4.55 kg |
| EAN | 8714929405571 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | bébé-jou Fabulous Badstandaard 103 cm Celestial Blue |
| Kleur | Lichtblauw |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanvullende functies | Inklapbaar |
|---|---|
| Product hoogte ingeklapt | 114.60 cm |
| Product hoogte uitgeklapt | 114.60 cm |
| Product lengte ingeklapt | 61.20 cm |
| Product lengte uitgeklapt | 61.20 cm |
| Universele standaard |
|---|
| Product breedte ingeklapt | 9 cm |
|---|---|
| Product breedte uitgeklapt | 9 cm |