| Product breedte | 44.5 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 4.86 kg |
| Product hoogte | 97 cm |
| Product lengte | 83 cm |
| Verpakking breedte | 28 cm |
| Verpakking hoogte | 19 cm |
| Verpakking lengte | 115 cm |
| Verpakkingsgewicht | 4.68 kg |
| EAN | 3220660332342 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Verpakkingsinhoud | 1 Peps met zonnekap |
| Kleur | Shadow Block |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium, Kunststof, Polyester |
| Type banden | Alle banden zijn massieve banden |
| Voetensteun |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Introductie | 2022 |
|---|
| Omkeerbare zitting | |
|---|---|
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 24 cm |
| Product lengte ingeklapt | 115 cm |
| Type buggy | Paraplu buggy |
| Verstelbare rug | |
| Verstelbare rugleuning buggy | Niet verstelbaar |
| Type wielen | Zwenkwielen voor, vaste wielen achter |
|---|
| Product breedte ingeklapt | 23 cm |
|---|