Het Bebeconfort Soft Dreams babyreisbedje zorgt ervoor dat je baby een veilige slaapplaats heeft wanneer je vrienden of familie bezoekt, is ultralicht, gemakkelijk te dragen en zeer snel uit te klappen.
Je wilt ervoor zorgen dat je baby een veilige slaapplaats heeft wanneer je vrienden of familie bezoekt. Het Soft Dreams babyreisbedje is zeer snel in en uit te klappen en kan gemakkelijk overal mee naartoe worden genomen.
| Product breedte | 125.50 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 8.87 kg |
| Product hoogte | 70.50 cm |
| Product lengte | 63 cm |
| Verpakking breedte | 21 cm |
| Verpakking hoogte | 22.50 cm |
| Verpakking lengte | 75 cm |
| Verpakkingsgewicht | 8.42 kg |
| EAN | 3220660347193 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Verpakkingsinhoud | 1x Bebeconfort Soft Dreams |
| Kleur | Mineral Gray |
|---|---|
| Materiaal | Koudschuim |
| Verrijdbaar |
|---|
| Fabrikant Naam | Dorel Europe BV |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Bodem in hoogte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Inclusief klamboe | |
| Inclusief verschoontafel | |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Opvouwbaar | |
| Opzetmechanisme | Manueel |
| Type matraskern | Schuimstofmatras |
| Inclusief matras | |
|---|---|
| Matras zelfopblaasbaar | |
| Met zijopening | |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |