| Product breedte | 2 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 50 g |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 2 cm |
| Verpakking breedte | 22 mm |
| Verpakking hoogte | 45 mm |
| Verpakking lengte | 22 mm |
| Verpakkingsgewicht | 100 g |
| EAN | 4015731098550 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Een roze fietsbel |
| Diameter | 2 cm |
|---|---|
| Kleur | Roze |
| Materiaal | Metaal |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
|---|