| Verpakking breedte | 0 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| EAN | 8020092007109 |
|---|
| Kleur | Blauw, Transparant |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Met vering | |
|---|---|
| Type fiets | Stadsfiets |
| Type vering | Geen vering |
| Doelgroep | Volwassenen |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |