Sinds 2012 produceert DS COVERS beschermhoezen voor een langere levensduur en de beste bescherming van jouw scooter. De CHARLIE windschermhoes is 100% waterdicht en beschermt tegen regen, sneeuw, vuil, stof en UV-straling.
Kenmerken van de CHARLIE windschermhoes van DS COVERS:
· Stevig materiaal; 300D Oxford polyester voor intensief en langdurig gebruik
· 100% waterdicht; beschermt tegen regen, sneeuw, vorst, stof , UV en vuil
· Met speciale uitsparing voor bescherming van de windscherm
· Dubbel gestikte naden met anti-watertape
· Elastische zoom; zorgt voor de perfecte pasvorm
· Voorkomt inbranden van zon in km-teller glas.
De CHARLIE winschermhoes heeft een 100% tevredenheidsgarantie en 30 dagen kosteloos retourneren. De CHARLIE scooterhoes is op voorraad en snel leverbaar.
| Product breedte | 75 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 80 cm |
| Product lengte | 10 cm |
| Verpakking breedte | 5 mm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 5 mm |
| Verpakkingsgewicht | 400 g |
| EAN | 8718657940700 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikant Naam | DS COVERS B.V. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|