| Product breedte | 33 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 24 cm |
| Product lengte | 24 cm |
| Verpakking breedte | 30.80 cm |
| Verpakking hoogte | 26.90 cm |
| Verpakking lengte | 39.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.34 kg |
| EAN | 1703734007008 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x Bo Jungle Badzitje |
| Kleur | Wit, Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Aanvullende functies | Hoge rugsteun |
| Anti-slip | |
|---|---|
| Doelgroep | Baby |