Badring Fabulous van het merk Bebe-jou in de kleur Celestial Blue
In de Bebe-Jou badring zit uw kindje comfortabel en veilig in bad. Aan de voorzijde van de badring zitten 2 pompjes waarmee uw kindje kan water spuiten. De badring is gemaakt van kwalitatief materiaal. Door middel van 4 zuignappen kan de badring aan de bodem van het bad vastgezet worden, zodat deze niet kan verschuiven tijdens gebruik.
Eigenschappen:
* Gemaakt van stevig en duurzaam materiaal
* Met 4 zuignappen vast te zetten in bad
* 2 eendjes aan de voorkant die water kunnen spuiten
* Eenvoudig schoon te maken
* Veilig en comfortabel zitje
| Product breedte | 31.50 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 27.50 cm |
| Product lengte | 31.50 cm |
| Verpakking breedte | 31.70 cm |
| Verpakking hoogte | 28.50 cm |
| Verpakking lengte | 32.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.31 kg |
| EAN | 8714929175573 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Badring Celestial Blue |
| Kleur | grijs |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aanvullende functies | 2 eendjes aan de voorkant die water kunnen spuiten |
| Max. aanbevolen gewicht | 9 kg |
| Anti-slip | |
|---|---|
| Doelgroep | Volwassenen |