De badinzet van Bébé-Jou biedt een comfortabele steun aan je pasgeboren kindje en zorgt ervoor dat deze stabiel in het babybad ligt met het hoofdje naar boven. Je plaatst de badinzet eenvoudig met behulp van de zuignap in het Bébé-Jou babybad of thermobad. De badinzet is geschikt voor baby's van 0 tot circa 8 maanden. Let op! Houd je baby te allen tijde vast tijdens het badderen, dus ook in de badinzet.
| Product breedte | 26 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 20.50 cm |
| Product lengte | 26 cm |
| Verpakking breedte | 26.10 cm |
| Verpakking hoogte | 21.50 cm |
| Verpakking lengte | 46.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.47 kg |
| EAN | 8714929005634 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x een badzitje voor de bébé-jou baden in de kleur Pale Pink. |
| Kleur | roze |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 8 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aanvullende functies | Biedt ondersteuning tijdens het badderen. |
| Max. aanbevolen gewicht | 9 kg |
| Anti-slip | |
|---|---|
| Doelgroep | Kinderen |