| Product breedte | 49 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 20.50 cm |
| Product lengte | 26 cm |
| Verpakking breedte | 26.20 cm |
| Verpakking hoogte | 21.30 cm |
| Verpakking lengte | 46.60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.48 kg |
| EAN | 8714929172145 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Badzitje |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 8 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aanvullende functies | Biedt ondersteuning tijdens het badderen. |
| Max. aanbevolen gewicht | 8 kg |
| Anti-slip | |
|---|---|
| Doelgroep | Kinderen |