Dit Bebe-Jou Bath Support badzitje in de kleur Chalk Brown biedt je kindje een goede ondersteuning tijdens het badderen. Het badzitje is speciaal ontworpen voor newborn baby's en deze zorgt dat ze tijdens het badderen in een comfortabele en veilige houding liggen.
Het badzitje heeft antislip aan de onderzijde waardoor het zitje niet gaat schuiven tijdens gebruik.
| Product breedte | 26 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 20.50 cm |
| Product lengte | 49 cm |
| Verpakking breedte | 25.70 cm |
| Verpakking hoogte | 16.10 cm |
| Verpakking lengte | 49.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.46 kg |
| EAN | 8714929009854 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x badzitje voor de bébé-jou baden in de kleur Chalk Brown. |
| Kleur | Chalk Brown |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 8 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aanvullende functies | Biedt ondersteuning tijdens het badderen. |
| Max. aanbevolen gewicht | 9 kg |
| Anti-slip | |
|---|---|
| Doelgroep | Kinderen |