| Product breedte | 31 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 26 cm |
| Product lengte | 31 cm |
| EAN | 8714929175528 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 x Badring |
| Kleur | Flamingo Pink |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aanvullende functies | 2 eendjes aan de voorkant die water kunnen spuiten |
| Max. aanbevolen gewicht | 9 kg |
| Anti-slip | |
|---|---|
| Doelgroep | Volwassenen |