Badkussen schildpad voor baby
De superzachte badschildpad is het perfecte hulpmiddel om baby's een comfortabel bad in de gootsteen te geven. Gemaakt van ongelooflijk zachte, knuffelige materialen, vormt de badschildpad zich naar baby voor een comfortabel badje in de gootsteen. Het materiaal is schimmelbestendig, dus je hoeft je geen zorgen te maken bij het baden. De badschildpad is veilig te gebruiken in de wasmachine en de droger en is ontworpen voor baby's van 0 tot 6 maanden oud.
| Product breedte | 33 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 33 cm |
| Verpakking breedte | 34.30 cm |
| Verpakking hoogte | 12.30 cm |
| Verpakking lengte | 34.90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.60 kg |
| EAN | 5414959061794 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 x badschildpad |
| Kleur | Blauw, Geel |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aanvullende functies | Wasbaar in de wasmachine |
| Max. aanbevolen gewicht | 5 kg |
| Anti-slip | |
|---|---|
| Doelgroep | Baby |