| Product lengte | 0 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 108 mm |
| Verpakking hoogte | 43 mm |
| Verpakking lengte | 151 mm |
| Verpakkingsgewicht | 291 g |
| EAN | 5604415092978 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Montageklemmen |
| Kleur | Zilver |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Voor of achter | Achter |
| Bevestigingswijze(s) | Bagagedrager |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Type fietsstoeltje | Achterzitje |