| Product breedte | 29.50 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 100 g |
| Product hoogte | 37.50 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 255 mm |
| Verpakking hoogte | 36 mm |
| Verpakking lengte | 328 mm |
| Verpakkingsgewicht | 57 g |
| EAN | 5604415067891 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Inlay (kussentje) t.b.v. Bobike Mini Exclusive kinderzitje / fietsstoeltje |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Textiel |
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Geslacht | Unisex |
|---|