| Verpakking breedte | 400 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 300 mm |
| Verpakking lengte | 880 mm |
| Verpakkingsgewicht | 5300 g |
| EAN | 5604415107436 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | zie handleiding |
| Verpakkingsinhoud | Zitje, handleiding, bevestigingmateriaal |
| Kleur | kaneel bruin |
|---|
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Voor of achter | Achter |
| Bevestigingswijze(s) | Bagagedrager |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 15 kg |
| Type fietsstoeltje | Achterzitje |